Žvejo Svajonė

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Turbūt pasakojimą turėčiau pradėti nuo to, kad su šventės vieta pirmą kartą susipažinau daugiau nei prieš pusmetį. Naujut naujutėlaitės vilos “Dvilypio Slėnis“ šeimininkai ruošėsi pirmajam atidarymui ir pakvietė mane prisidėti prie interjero detalių kūrimo. Nuostabi gamta, pušynas, ežeras, ramybė- taip galėčiau apibūdinti šią nuostabią vietą, įsikūrusią šalia Molėtų. Su nuostabiais šios vilos šeimininkais (tikrai drąsiai rekomenduoju) galvojome, kaip nustebinti ten atvyksiančius svečius. Idėja prie idėjos, smulkmenėlė prie smulkmenėlės ir taip po truputį gimė įvairūs netikėti sprendimai. Detaliai nepasakosiu, kviečiu aplankyti šią vietą ir pamatyti patiems. Bet galiu pasakyti, kad iš tiesų buvo labai gera palikti dalelę Balto Angelo ten ir širdyje visada tikėjausi, kad su šia vieta susidraugausime ir kad netrukus vėl sugrįšiu į šią vilą tik jau su šventės dekoro užduotimi.

Tai štai, tas pirmasis kartas jau įvyko 🙂 Kas gi nesvajoja pagauti auksinę žuvelę, kuri pildo svajones? Mūsų jubiliatas, kuris yra tikras žvejys, tikrai svajoja 🙂 O jeigu rimtai, tai žvejyba buvo tas kabliukas, už kurio mes užkibome kuriant šventės dekorą.

Viskas prasidėjo nuo kvietimo su auksine žuvyte, kuri po to nuplaukė į  vilos erdves. Mėlynai auksines, šventei pasirinktas spalvas papildė sezono gėlės – raudoni jurginai. Rezultatas- skoninga, jauki prabanga gamtos apsuptyje. Tai, ko ir siekėme.

Sėkmės ir gero starto  DVILYPIO SLĖNIUI (www.dvilypioslenis.lt) ir dar vienas didelis “VALIO“ jubiliatui!

Jus įsimylėjusi :),
Valentina
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: