Kita

Graviruojame meilės spynelėje jaunavedžių inicialus, vardus, datas. Inicialus galime išgraviruoti ant peilio jaunavedžių tortui. Graviravimo kaina 0,35 eur už  už vieną simbolį.
Puošiame krepšelius žiedlapiams. Klijuojame žiedlapių vokelius-indelius. Vietoje tikrų žiedlapių, siūlome įvairių žiedlapių konfeti, taip pat konfeti  su baltais skrendančiais drugeliais. Tai paprasta ir labai patogu. Konfeti kaina priklauso nuo dydžio.
Užsisakykite taures su jaunavedžių inicialais, vardais bei šventės data. Ypatingoms šventėms- ypatingos taurės! Dekorą atliekame specialiais dažais arba graviruojame. Apipiešime, papuošime, stebinsime!
Kainos sutartinės, nuo 17 eur.už komplektą [dvi taurės]. Taip pat siūlome taurelės jaunųjų pasitikimui, kurių kaina nuo 6eur už komplektą.
Norite nustebinti jaunavedžius, vietoje atviruko dovanodami muzikinę dėžutę? Mes jų turime su nuostabiu vestuviniu maršu.

Dėl užsakymų, turimų klausimų ir pan., prašome skambinti 868408570 Valentinai arba rašyti jai el.paštu valentinaaranauskiene@gmail.com

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

2 atsakymai į “Kita”

  1. Zieduna 13 birželio, 2016 21:13 #

    Sveiki kokia kaina tauriu su vardais?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: