Pagaminta Iš Medžio

  Vokeliams su pinigėliais paruošime “pašto dėžutes“ su anga vokeliams sumesti. Tai stilingas aksesuaras jūsų šventei. Galime sudekoruoti ir tikrą metalinę pašto dėžutę. Kaina nuo 23 eur.
Turime medinių vokelių pinigėliams supakuoti.Kaina 3,50 eur. Galime pagaminti įvairias medines dežutes .Kainos sutartinės.
Dažnai jaunavedžiai vietoje didelio torto renkasi nedidelį tortuką ir gražuolius pyragėlius. “Baltas Angelas“ pasirūpino, kad gardėsius  sudėtumėte ant tam skirto medinio, sudekoruoto padėklo. Padėklo kaina priklauso nuo dekoro. Natūralus padėklas 15 eur., dekoruotas nuo 20 eur.
“Baltas Angelas“ pristato naujienas:
 – Medinius medelius su pakabinamomis  širdelėmis, ant kurių svečiai rašo palinkėjimus. Galima rinktis medelio ir juostelių  spalvas. Kaina priklauso nuo medelio dydžio, širdelių kiekio.
 – Palinkėjimų paveikslas- dėlionė. Smagus žaidimas jūsų svečiams 🙂 Kaina priklauso nuo dydžio.
 – Padėkliukai puodeliams su jūsų pasirinkta citata, ar inicialais. Kaina 1,75 eur/vnt

– Medinės butenjerės, spalvintos įvairiomis spalvomis ir dekoruotos juostelėmis. Jaukus aksesuaras į švarko ar palto atlapą. Kaina 7 eur.

– Medinės varlytės, dekoruotos įvairiais raižiniais ir natūralia medžiaga. Stilingiems jaunikaičiams galime sukurti komplektą-medinę varlytę ir butenjerę. Turistams pasiūlysime raižinius su Vilniaus vaizdais  Kaina 15 eur.
Dėl užsakymų, turimų klausimų rašykite el.paštu: valentinaaranauskiene@gmail.com arba skambinkite tel.8 684 08570 Valentinai
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: