Atsiliepimai

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

EGLĖ IR DARIUS (Miško Name)

Ačiū Jums be galo už nuostabų dekorą. Man Jūs patikot nuo pat pirmos minutės kai Jus pamačiau parodoje 🙂 Labai vertinu tuos žmones, kurie siekdami rezultato sudeda visas įmanomas pastangas ir stengiasi, kad viskas būtų tobula iki pačių pačių mažiausių smulkmenų. Tokia esate Jūs 🙂

Viskas buvo taip gražu, taip stilinga, kad net trūksta žodžių! Labai labai nuoširdžiai Jums dėkojame už visą grožį ir eleganciją 🙂
Linkim neišblėstančio kūrybiškumo ir meilės savo darbui! Esant nuostabi moteris!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Mylinčios Širdys LT+UKEGLĖ IR PATRICK (Mylinčios Širdys LT+UK)

Esame nepaprastai dekingi Baltojo Angelo komandai uz nuostabias dekoracijas, kruopstuma ir silta bendravima. Nuo pat pirmo susitikimo su Valentina supratau, kad ji yra nepaprastai profesionali ir isimylejusi savo darba, todel lengva sirdimi patikejome jos komandai musu vestuviu dekoravima. Ir tikrai pateisino ir pranoko visus musu lukescius…! I visus musu pageidavimus ir prasymus (o ju buvo nemazai) buvo atsizvelgta, nuosirdziai patarta ir paskatinta, nepaisant to, kad bendravome pagrinde elektroniniu pastu, kadangi mes gyvename uzsienyje. Nemazai ka patikejome ir jai paciai ir likau nustebinta, kaip buvo pataikyta tiesiai i desimtuka.Turbut Valentina jau ismokusi ‘skaityti’ zmones ir jaucia prie ko ju sirdys linksta.  Nuotakos puokste buvo tobula, o paprasta medine pavesine, kuria naudojome ceremonijai jie paverte scena is pasakos. Netgi fotografai, kurie visko mate, gyre ir grozejosi dekoracijomis ir gelemis. Per pacia svente visa komanda darbavosi nuo ankstaus ryto, tyliai, nepastebimai, nepaisydami karscio ir planu keitimo paskutine minute, puose didziule sodybos teritorija, ceremonijos vieta, sale, valti ir aplinka. Viskas padaryta mums individualiai, rankomis isglostyta, dvelke nuosirdumu ir silde musu ir sveciu sirdis. Is visos sirdies galiu parekomenduoti Baltojo Angelo komanda bet kam, kas iesko isskirtinumo, individualumo, kurybingumo ir nuosirdumo savo sventems.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Labas rytas,

Labai norėčiau padėkoti už įdėtas mintis, kruopštumą, nuoširdumą ir
preciziškumą. Atvirukas ir vokas tikrai buvo labai dailūs. Esu labai
patenkinta Jūsų atliktu darbu ir tikrai žinosiu, kur kreiptis kitą kartą.

Dar kartą labai dėkoju,

Justina 🙂

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

BŪSIMI JAUNAVEDŽIAI RASA IR DAINIUS

Vestuvių kvietimams pasirinkome UAB “Baltas angelas“ ir tikrai nesuklydome. Norėtumėm nuoširdžiai padėkoti ir pagirti įmonės atstovus už kokybiškus bei gražius kvietimus. Įmonės atstovai labai maloniai bendravo, pasiūlė keletą maketų, pakoregavo pagal mūsų išsakytus pageidavimus ir greitai kvietimus jau turėjome savo rankose. Ačiū Jums labai ir linkime taip sėkmingai darbuotis ir toliau!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

DSC_1861 DUKRA AGNĖ (ŽVEJO SVAJONĖ)

Yra sakoma, kad gyvenime niekas nevyksta veltui. Ir tai visiška tiesa! Su Valentina susipažinau prieš kelis metus. Norėdama savo šventes paversti ypatingomis, ne kartą kreipiausi pagalbos ir nei vieną kartą neteko nusivilti. Tai ypatingai profesionaliai ir kūrybiškai dirbantis žmogus. Kai reikėjo sugalvoti idėjas tėčio jubiliejaus šventei, nei trupučio nedvejodama skambinau Valentinai. Ji padėjo man sukurti jaukią, šiltą, išskirtinę bei nepamirštamą šventę. Dekoro idėjos buvo subtilios, įdomios, traukiančios akį. Viskas buvo sužiūrėta tiesiog nepriekaištingai. Kiekviena žvakė, gėlytė, kaspinėlis buvo savo vietoje. Dar kartą iš visos širdies dėkoju ir linkiu, kad niekuomet nestokotumėte naujų idėjų bei iššūkių. Drąsiai rekomenduoju ir tikrai žinau, kad neteks nusivilti!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

DSC_1529

EGLĖ IR JURIJUS (LIŪTO KALNE)

Šventės vietą papuošėte gražiau nei įsivaizdavau, pagrindinis stalas ir saldus stalas atrodė super, aplinka buvo jauki, viskas atrodė labai harmoningai ir skoningai. Puokštės buvo nuostabios, aš pati konkrečiai nelabai žinojau, kokių tiksliai spalvų ar gėlių noriu, o Jūs pataikėte tiesiai į dešimtuką. Pamergėms taip pat labai patiko puokštės, kiekviena parsivežė jas namo, taip ir gėles nuo stalų. Visiems svečiams labai patiko dekoras, klausė, kas taip papuošė, ir vedėjas gyrė Jūsų darbą. Esame be galo dėkingi už Jūsų darbą, pagalbą, kruopštumą bei rūpestį.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

DSC_1453 KRISTINA IR KEVIN (MEILĖS KELIONĖ)

We are delighted to leave a review to BA Team as the work they have done for us for our Wedding and our daughter’s christening was amazing. From the start to finish, all was perfect. We loved that our idea of having a “travel theme“ worked out even better than we expected. Our guests were impressed with attention to detail. Thank you for all the time you spent on preparing for our big day. Thank you for accepting to change some things in the last minute (12h before the ceremony). Thank you for managing to adapt to a change of weather. Basically, you made our day so much more special and we will always be grateful for this.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Bitutes Mayos Svente

KRISTINA (BITUTĖS MAYOS ŠVENTĖ)

Turbūt kiekvienas tėvelis sutiks, kad pirmasis vaiko gimtadienis yra labai svarbus ir norisi jį kaip reikiant paminėti. Tad ir mes norėjome, kad šventė mūsų mažajai Mayai būtų ypatinga. Gimtadienio tematika buvo aiški dar jai gimus, tad beliko prašyti profesionalų pagalbos, kad šventė taptų “bitiška“. Ačiū BA komandai už dėmesį kiekvienai detalytei. Rodos, labai paprasta sale, dekoro dėka tapo ryški, žaisminga ir labai įsimintina. Turiu pasakyti, svečiai buvo sužavėti. Dėkoju Valentina, kad padėjo suorganizuoti bitiškus indus, staltieses, balionus ir net pledą. Gera, kai jauti, kad žmogus viską daro su didele meile savo darbui. Dar kartą AČIŪ.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Ligitos ir Kipro vestuves_rutarylaite.lt-283 KIPRAS IR LIGITA (CUKRINIAI OBUOLIUKAI)

Ačiū Jums už puikias idėjas, nuoširdų bendravimą ir 100% atsidavimą.. Šie dalykai ir Jūsų talentas bei patirtis pavertė mūsų šventę panašią į pasaką. Viskas atrodė nuostabiai, o sužavėti likome ne tik mes, bet ir visi šventės dalyviai. Linkime ir   tikime, kad Jus ir Jūsų kolektyvą toliau lydės sėkmė.. Kitaip ir būti negali… O patys tikime, kad mūsų vestuvės – ne paskutinis kartas, kai mes susitiksime. Ačiū Jums!!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

DSC_1069

 VAIVA (PADĖKOS VAKARAS BIČIULIAMS)

Gyvenime niekas nevyksta atsitiktinai, todėl ir Valentiną sutikau ne šiaip sau. Ruošiausi jaukiai, nuoširdžiai savo pačios šventei. Internete ieškojau “įvairių užsikabinimų”. Pradėjau nuo kvietimų. Suradus “Balto angelo” svetainę, kažkas suvirpino…Labai šilta, mielai nuteikianti svetainė ir nuoširdumu dvelkiantys Valentinos atsiliepimai po kiekvieno jos dekoruoto ar koordinuoto renginio. Tai ir užkabino…Intuityviai pajutau, kad turėčiau „neprašauti”. Užsimezgė labai nuoširdus ir produktyvus dialogas. Valentina tiesiog skaitė mano mintis…Kiekvieną kartą pabendravus ir aptarus renginio detales, likdavau sužavėta jos tolerancijos, mokėjimo įsiklausyti, subtiliai patarti, bet įkyriai nesiūlyti savo idėjų. Kuo toliau bendraujant, supratau, kad šiuo žmogumi galima pilnai pasitikėti. Ji sugebėjo taip dekoruoti šventę, kad aš ne tik buvau sužavėta, bet ir šokiruota rezultatu. Bet kas svarbiausia, kad Valentina tai darė labai atsakingai, nuoširdžiai, su dideliu atsidavimu ir meile savo darbui. Nelabai įsivaizduoju, kam galėtų nepatikti jos subtilus, labai išjaustas grožio suvokimas. Ačiū, Tau mieloji, už viską . Dėkoju likimui, kad sutikau ir pažinau Tave. Kada tik reikės pagalbos, būtinai ir vėl kreipsiuosi bei drąsiai rekomenduosiu Tavo paslaugas kitiems. Su dėkingumu Vaiva

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

DSC_2136

 AGNĖ IR SKIRMANTAS (Alantos Dvaro Paslaptis)

Norėtume labai padėkoti Valentinai ir jos komandai  už didžiulę pagalbą planuojant mūsų šventę, už nuostabias dekoracijas, už jaunikio ir pabrolių grožį (didelis ačiū už kaklaskares:)). Tikėjomės, kad dekoracijos bus gražios, bet jos buvo tiesiog nuostabios. Kiekvienas kaspinėlis, gėlytė ir kita smulkmena užtikrino šypsenas ant mūsų ir mūsų svečių veidų. Dar kartą DIDELIS DIDELIS AČIŪ JUMS!!!
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

mes

JUANA IR PAULIUS (Vintažas ir Coca-Cola)

Valentinos ir jos komandos nuostabią kūrybą labai tiksliai apibūdina citata:

Grožis – tai atviras rekomendacinis laiškas, iš anksto užkariaujantis širdį. – A. Šopenhaueris.

Mes esame labai dėkingi ir laimingi, kad mūsų dienos grožis buvo patikėtas Valentinai, mes ja pasitikėjome visu 100% nuo pat pirmo susitikimo  ir tai ką pamatėme viršyjo mūsų lūkesčius. Tai nepaprasto paprastumo žmogus, pilnas minčių, atidus kiekvienai mažiausiai detalei, jaučiantis savo klientą, patarimų nestokojantis, apie viską apgalvojantis. Didelis ir nuoširdus ačiū !

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

dsc_2003

 EGLĖ IR LUKAS (MEILĖ IR ŠEKSPYRAS)

Balto angelo internetinį puslapį aptikome visai netikėtai, bet vos pažiūrėjus ankstesnius dekorus, nekilo klausimo dėl dekoratorės pasirinkimo – norėjome, jog svarbią mums šventę dekoruotų balto angelo komanda. Ir nei minutei nepasigailėjome tokio savo sprendimo: visas dekoras šventės metu buvo nepriekaištingas, išbaigtas, iki smulkmenų apgalvotas ir svarbiausia – mūsų šventei suteikė jaukumo ir šilumos 🙂 Ačiū Valentinai, kuri sutiko dekoruoti mūsų vestuves, nors į ją kreipėmės paskutinę minutę 🙂 Ačiū už nuoširdų bendravimą, mūsų norų išklausimą, puikias idėjas ir patarimus, už didžiulį darbą ir pastangas šventės dieną! Neabejodama rekomenduoju pasirinkti Balto angelo komandą ir savo šventės puošimui.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

DSC_1848

 SOFIJA IR ARTŪRAS (APELSININĖS VESTUVĖS)

Tai pirmiausia, mes norime padėkoti Jums už jūsų nuostabu darbą. Įėjus amo netekome mes 🙂 pirmiausia dėmesį atkreipė padavėjos plaukuose bei apykaklėje pririštos juostos – genialu ir tobula, o kai minia išsiskirstė ir pamatėme stalus, dovanų staliuką, saldujį stalą ir šokių erdvė, tai kartodavome tą patį – eik tu sau!!!!!! Tikrai buvome apšalę, tai dar kartą ačiū jums, puikiai išmanote savo darbą ir tikrai padarote daug daugiau. Nesigailėjome nė minutės, kad pasirinkome Jus!!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 IMG_3609INDRĖ IR ANDRIUS (LA PROVENCE I&A)

Valentina buvo tas žmogus, kuris mums padėjo, jog šventė būtų ne tik nuostabiai papuošta, bet ir žmogus, kuris gelbėjo savo patarimais, įžvalga, jautėmės puikiai, nes žinojome jog savo šventę patikime būtent Jai ir Balto Angelo komandai. Jaunosios puokštė buvo lygiai tokia pati kaip ir mano vaizduotėje, pamačiusi jas net ištryško ašaros :). Kiekvienas Valentinos ir jos komandos prisilietimas buvo toks gražus, jog šventė tapo dar jautresnė ir nuoširdesnė. Sunku žodžiais tai perteikti, apie tai kalba nuotraukos ir patys šilčiausi mūsų aplodismentai :). Dar kartą didelis didelis AČIŪ!!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

dsc_0432 AGNĖ IR VLADAS (ANGELIŠKA ŠVENTĖ)

Esame dėkingi likimui, kad keliai su Valentina susikirto būtent prieš didžiąją mūsų šventę. Jos dėka galėjome jaustis ramūs ir užtikrinti dėl visko: pradedant kvietimais svečiams, baigiant šventės koordinavimu bei pasirūpinimu svečiais. Labiausiai sužavėjo Valentinos atiduodama šiluma, rūpestis bei originalus, jaukus, šventiškas, “neštampuotas“, išskirtinis ir būtent tik tai šventei sukurtas dekoras. Angelai, kuriais buvo dekoruota šventės vieta, šiandien
jaukiai įsikūrę mūsų namuose ir kasdien primena kaip buvo gera tą nepakartojamą rudens vakarą.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

dsc_0369

 INA IR DARIUS (SIDABRINĖS VESTUVĖS)

Nuoširdžiai dėkojame, Valentina, už sukurtą jaukią, šiltą, labai subtilią aplinką mums labai svarbiai šventei. Jūs tikra burtininkė:). Esame labai laimingi, kad mums teko susipažinti prieš pusantrų metų. Nelabai įsivaizduojam švenčių be Jūsų pagalbos:))
Iki pasimatymo!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

copy-of-tadiena-265

 LINA IR DARIUS (RIEŠUTŲ DUONA)

Valentina ypatingai šiltas žmogus su turbūt milijonu idėjų galvoje. Ir dar kokių idėjų! Planuodami savo vestuves galvojome, kad vestuvių dekoras tai toks kičinis ir neskoningas reikalas, kad galvojome jo visai atsisakyti, nei kad turėti bet kokį. Mums norėjosi elegancijos ir rafinuotumo, kai su mažai pasakoma daug. Labai džiaugiamės, kad susipažinome su Valentina, ji per mažas detales idealiai atskleidė tai, kas mes esame ir kas mums brangu. Tai žmogus, turintis neeilinę dovaną - sudėti visą širdį į savo darbą ir padaryti kiekvieno šventę išskirtinę, vieną iš milijono. Bažnyčia buvo papuošta dar geriau nei įsivaizdavau, o botanikos sodo dekorui iš viso pritrūko žodžių. Rašom 10 iš dešimties.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

dsc_0523 JELENA IR PAULIUS (KATUKŲ VESTUVĖS)

Esame labai dėkingi už tobulai papuoštas mūsų vestuves. Visas dekoravimas buvo labai skoningas, subtilus ir stilingas. Valentina labai nuoširdi, paprasta ir atsakinga, su ja lengva bendrauti ir kartu realizuoti savo svajones:) Pasirinkta katinų tema mūsų šventei suteikė jaukumo ir žaismingumo. Visos šventės metu jautėmės kaip maži įsimylėję katinėliai:) Sulaukėme labai daug pagirimų iš svečių už originalų ir žaismingą dekoravimą:) Dar kartelį didelis AČIŪ visai komandai:).
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 INGA IR DAIVARAS (The Old Green House)

Norėjau padėkoti už puikiai atliktą darbą - restoranas "Old Green House" buvo papuoštas taip, kaip ir įsivaizdavau. Manau rezultatas gavosi toks, nes Jums pavyko "perskaityti" mano mintis :) Norėjau stiliaus, elegancijos ir kelių spalvų dermės - visa tai išpildyta. Violetinių atspalvių gėlės ir balta guboja su paukšteliais- tai mano svajonių vestuvės. Dėkui! Ir bažnyčiai skirtos gėlytės su juostele - buvo padarytos net gražiau, nei mintyse įsivaizdavau. Apskritai, esame nerealiai patenkinti visomis vestuvėmis -superinės buvo, mielai pakartotume :)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


  MILDA IR ANDRIUS (Šermukšnių Vestuvės)

Norėjom kuklią ir jaukią kaimo sodybą paversti dar jaukesne ir įspūdingai gražia ir mums tai pavyko, Jūsų dėka. Gali atrodyti, kad tokios mažos smulkmenos, kaip ant kolonų užrišti banteliai yra nereikšmingos, bet juk iš mažų ir mielų smulkmenų susideda gyvenimas, Jūs apgalvojat kiekvieną detalę, matot kaip iš nieko padaryti šiltą akcentą. Iš tokių šiltų akcentų ir susidėjo mūsų šventės grožis. Ačiū už nuostabiai kūrybingą darbą.

P.S. M ir A raides pasikabinom, kaip paveikslą ant sienos. O šampano taurės padėtos garbingiausioj namų vietoj.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


VAIVA IR VYTIS MOCKAI (Coliukės Vestuvės)

Valentina labai šiltas, nuoširdus, pilnas idėjų žmogus, todėl su ja paprasta dirbti. Lengvai radome bendrą kalbą. Valentina greitai perpranta jaunųjų skonį ir pagal jį pateikia pasiūlymą kaip papuošti šventę. Ji tikra šios srities specialistė, nes net įžengę į bažnyčią likome maloniai nustebinti sukurta atmosfera. Jauki aplinka buvo sukurta ir restorane - atrodo, negalėtumėme norėti nieko daugiau. Į Valentiną kreipėmės likus vos dviems savaitėms iki didžiosios šventės, bet viskas atrodė nepriekaištingai. Sulaukėme be galo daug svečių komplimentų dėl sukurtos aplinkos. Labai tikimės bendradarbiauti ir ateityje.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


  ALVIDA IR SAULIUS (Diena Europos Parke)

Mūsų atsiliepimai tai tik patys geriausi :) Jūsų dekoras - tai stilius, elegancija, geras skonis ir paprastumas vienoje vietoje. Buvo smagu bendrauti, kartu ieškoti idėjų. O galutinis rezultatas nustebino ir viršijo mūsų lūkesčius :) Didelis AČIŪ, kad padėjote mums sukurti tobulą šventę :)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


  MONIKA IR JUSTAS (Prie Baltijos Jūros)

Visų pirma esame labai labai labai dėkingi Balto Angelo komandai už nuoširdumą ir begalinį norą šventę paversti gražia pasaka. Turbūt taip sako visi jaunavedžiai, tačiau tikrai viskas buvo tobula: fantastiškai gražu, subtilu, neperkrauta ir svarbiausia - nuoširdu. Mes net neabejojame, jog mūsų keliai susikirs dar ne vieną kartą :)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

DOVILĖ IR STEIN (“Avyčių“ Vestuvės)

Mes su vyru likom be galo patenkinti Valentinos darbu ir drąsiai rekomenduojame ją, kai žmonės, peržiūrėję vestuvių nuotraukas, paprašo dekoratorės ar vestuvių planuotojos kontaktų. O ir patiems nebereikia sukti galvos kur čia kreiptis, kai pririekia pagalbos krikštynų ar gimtadienių dekoro bei planavimo klausimais. Valentina yra be galo nuoširdi, kūrybinga, patikima, su ja labai lengva bendrauti. Svarbiausia – labai myli savo darbą, todėl kiekviena detalė buvo pilnai išdirbta, o kiekviena smulkmena – apgalvota. Iš tikrųjų nėra lengva rasti vestuvių planuotoją, kuri rankomis išpieštų trijų aukštų vestuvių torto padėklą mažomis dailiomis avytėmis ir sugebėtų įtikinti jaunąją, kad jos puokstė turi būti iš baltų alyvų, o ne pakalnučių (ir ji buvo teisi - puokštė gavosi neprilygstama!). Bet mums pasisekė, mes tokią planuotoją/dekoratorę radom:)
Vestuvės buvo tiesiog nuostabios, dažnai su vyru pajuokaujame, kad buvo taip gerai, kad galėtume tuoktis kiekvienais metais:)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


  DONATAS IR IEVA (2008.08.15)

Svarbią mums dieną galėjome būti ramūs, kad viskuo bus pasirūpinta. O svarbiausias yra žmogiškasis supratimas ir rūpestis. Juk tą dieną ir taip esi tarp žemės ir dangaus, todėl labai gera, kai žinai, kad yra žmogus, kuris pasirūpins tuom, kad šventė būtų sklandi, jauki ir vienintelė tokia! Iš tiesų labai sunku žodžiais nusakyti kodėl Jūsų pagalba mums buvo tokia svarbi, kadangi tai buvo tiesiog labai geras jausmas, kurio už jokius pasaulio pinigus nenupirksi! Ačiū Jums!!! Gaila, kad daugiau vestuvių neplanuoju:)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


  GINTARĖ IR MANTAS (Pasaka Šešuolėliuose)

Apie dekorą galėtume pasakyti, kad jis buvo nuostabus, originalus ir nepakartojamas :) išpildėte mūsų norus bei lūkesčius su kaupu :) buvo be galo skoninga ir subtilu :) užtat nuolat Jus rekomenduojame :) Dar kartelį ačiū :)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


  AGNĖ IR VLADAS (Senamiesčio Elegancija)

Naudingi ir reikalingi patarimai organizaciniais klausimais, šiltas ir malonus bendravimas bei suteikta reikalinga pagalba pačiu laiku tą vienintelę ir nepakartojamą dieną!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 DUKRA INGA (Jubiliejus Pavasarį)

Valentina moka daryti stebuklus. Ji - lyg fėja: sukuria grožį, gėrį, o pačios nepamatysi... Šventė buvo nuostabi: pradedant labai subtiliai pačios sukurta pavasarinės šventės aplinka, baigiant nuostabiomis idėjomis ir įgyvendintais pasiūlymais. Ačiū Valentinai už kuriamą grožį. Jos dėka padovanoti savo tėveliams gražią šventę buvo labai lengva. Jie laimingi..

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

4 atsakymai į “Atsiliepimai”

 1. Simona ir Rolandas 22 spalio, 2012 17:41 #

  Buvo labai lengva ir gera dirbti su Jūsų kolektyvu, subtilus ir skoningas stiliaus pajautimas, nuoširdus ir šiltas bendravimas, puikus šventės koordinavimas! Rekomenduojam!

 2. Lina 2 vasario, 2013 14:22 #

  Ačiū už puikią pagalbą įgyvendinant mūsų vestuvių svajones. Prisimindami šią ypatingą proga visada prisiminsime ir Jus:)

 3. Eglė 7 lapkričio, 2015 16:35 #

  Ilgai galvojau kaip neišsipėčiant padėkoti už tobulą vestuvių dekorą Valentinai, jai negaliu gailėti pačių gražiausių žodžių 🙂
  Visą šventės pasiruošimo laikotarpį Valentina buvo puiki patarėja, kupina idėjų ir pasiūlymų, o galutinis rezultatas pranoko mūsų lūkesčius.
  Tai nuostabus žmogus, kruopščiai, atsakingai dirbantis savo mylimą darbą ir siekiantis maksimalių rezultatų.

 4. Pavilovičiai 2 spalio, 2017 14:36 #

  Valentina yra tikra maža bei gudri raganaitė!

  Mums užteko įgarsinti savo viziją ir palikti tai jos gabiose rankose. Viską įgyvendino geriau nei mes galėjome net įsivaizduoti! Mums patiems buvo begalė staigmenų ir nulis streso. Magiškai išbūrė mums tobulą dekorą ir nerealias emocijas… Rekomenduojame visiems, kas tik klauso. Didelis ir nuoširdus ačiū Valentinai ir visai jos komandai!

  Jaunavedžiai
  Jekaterina ir Edvinas
  2017.09.30

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: